Objednávky dopravy – dispečer: +420 731 185 044
 
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava
 
 
 
 
 
 
 
 

JÍZDENKY DO CHORVATSKA – CK KALOUSEK & WILLIAMS

 
 
Cesta z ČR (Brna) na Makarskou riviéru trvá přibližně 14 hodin, dle aktuálního silničního provozu. Délka cesty se liší v závislosti na odjezdovém místě.
Odjezd v pátek (návrat v neděli) a v pondělí (návrat ve středu).
 

Výstupní místa - Chorvatsko

 
SUKOŠAN - SV. FILIP I JAKOV - SPLIT - PODSTRANA - JESENICE - MALI RAT - ORIJ - DUGI RAT - DUĆE - OMIŠ - BRELA - BAŠKA VODA - BAŠKO POLJE - PROMAJNA - KRVAVICA - MAKARSKA - TUČEPI - PODGORA - DRAŠNICE - IGRANE - ŽIVOGOŠĆE

Další výstupní místa po dohodě se zaměstnanci CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
 
 
 

Limit pro zavazadla

 
Každý cestující má nárok na bezplatnou přepravu jednoho kusu zavazadla (kufr nebo cestovní taška, NE igelitová taška), jehož rozměry mohou být o max. délce 75 cm, max. výšce 50 cm a max. hloubce 35 cm a zároveň hmotnost zavazadla nesmí přesáhnout 20 kg. Zavazadla mohou být u autobusu zvážena řidiči, za každé nadlimitní zavazadlo bude vybírán poplatek ve výši 500 Kč, dle Všeobecných smluvních podmínek – bod 10.

Cestující má také právo na bezplatnou přepravu příručního zavazadla o rozměrech max. 15x25x35 cm a zároveň hmotnost příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg.

Nadlimitní zavazadla je možné přijmout k přepravě pouze po předchozí domluvě a s potvrzením ze strany CK, a to za poplatek 500 Kč/ks.
Každé další zavazadlo, které je navíc (např. kočárek, slunečník, přenosná lednička, board apod.), které nebylo předem dohodnuto a potvrzeno ze strany CK, BUDE VYLOUČENO Z PŘEPRAVY!

Z důvodu zajištění bezpečnosti přepravovaných klientů a omezené kapacity zavazadlových prostor žádáme všechny klienty o dodržování těchto pokynů. Každý autobus je vybaven váhou, pomocí které mohou řidiči zkontrolovat hmotnost zavazadla. Pokud zavazadlo neodpovídá stanoveným kritériím, může být vyloučeno z přepravy či v případě volné kapacity zavazadlových prostor převzato k přepravě za poplatek 500 Kč/ks, který je splatný v hotovosti ihned na místě u řidiče.

BERTE, PROSÍM, OHLED NA DALŠÍ CESTUJÍCÍ, KTEŘÍ NASTUPUJÍ POZDĚJI a MAJÍ TAKÉ NÁROK NA PŘEPRAVU SVÝCH ZAVAZADEL!

CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. si vyhrazuje právo na vyloučení zavazadla z přepravy při překročení rozměrů či hmotnosti zavazadla.

Nutná je visačka se jménem. Je zakázáno přepravovat nerosty, minerály, faunu a flóru, pokud se nejedná o suvenýry zakoupené v obchodech s pokladním dokladem.
 
 
 

Upozornění k nástupním místům

 
Svozy mohou být zabezpečovány partnerskými CK nebo dopravci, mikrobusy či osobními auty. Počítejte s přestupní dobou 0,5 - 2 hodiny. CK si vyhrazuje právo na úpravu nástupních míst dle počtu přihlášených osob nebo právo na úplné zrušení nástupního místa v případě nižšího počtu osob (4 a méně). Změnou nebo zrušením nástupního místa nevzniká klientovi nárok na jednostranné odstoupení od smlouvy bez povinnosti uhrazení příslušných stornopoplatků dle Všeobecných smluvních podmínek CK Kalousek.
 
 
 

Volitelné příplatky k autobusové dopravě

 
  • Přeprava jízdního kola: 1 000 Kč (vždy po domluvě s CK).
  • Místenka v autobuse: 150 Kč (zajistí Vám sedadlo dle vašeho přání).
 
 
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava