Objednávky dopravy – dispečer: +420 731 185 044
 
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava
 
 
 
 
 
 
 
 

JÍZDENKY DO CHORVATSKA – CK KALOUSEK & WILLIAMS

 
 
Cesta z ČR (Brna) na Makarskou riviéru trvá přibližně 14 hodin, dle aktuálního silničního provozu. Délka cesty se liší v závislosti na odjezdovém místě.
Odjezd v pátek (návrat v neděli) a v pondělí (návrat ve středu).
 

Výstupní místa - Chorvatsko

 
SPLIT - PODSTRANA - JESENICE - MALI RAT - ORIJ - DUGI RAT - DUĆE - OMIŠ - BRELA - BAŠKA VODA - BAŠKO POLJE - PROMAJNA - KRVAVICA - MAKARSKA - TUČEPI - PODGORA - DRAŠNICE - IGRANE - ŽIVOGOŠĆE

Další výstupní místa po dohodě se zaměstnanci CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
 
 
 

Limit pro zavazadla

 
Vhledem k tomu, že objem zavazadlových prostorů v autobusech je limitován a z důvodů Vaší bezpečnosti, nesmí být autobus přetížen Omezte, prosím, počet a velikost přepravovaných zavazadel. Používejte pro cestu kufry a skladné tašky. Za běžnou velikost zavazadla považujeme 1 kufr nebo sportovní tašku o max. hmotnosti 15 kg + 5 kg příruční zavazadlo do autobusu. NADLIMITNÍ ZAVAZADLO BUDE VYLOUČENO Z PŘEPRAVY, PŘÍPADNĚ BUDE PŘEPRAVENO ZA POPLATEK 500 Kč/zavazadlo. Je zakázáno přepravovat nerosty, minerály, faunu a flóru, pokud se nejedná o suvenýry zakoupené v obchodech s pokladním dokladem. Z přepravy jsou vyloučeny plynové nebo kyslíkové bomby, zavazadla překračující celní limity (kartony cigaret, piva nebo jiného alkoholu, zbraně, omamné a chemické látky) a domácí zvířata. CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. si vyhrazuje právo odmítnout k přepravě nadměrná zavazadla.
 
 
 

Upozornění k nástupním místům

 
Svozy mohou být zabezpečovány partnerskými CK nebo dopravci, mikrobusy či osobními auty. Počítejte s přestupní dobou 0,5 - 2 hodiny. CK si vyhrazuje právo na úpravu nástupních míst dle počtu přihlášených osob nebo právo na úplné zrušení nástupního místa v případě nižšího počtu osob (4 a méně). Změnou nebo zrušením nástupního místa nevzniká klientovi nárok na jednostranné odstoupení od smlouvy bez povinnosti uhrazení příslušných stornopoplatků dle Všeobecných smluvních podmínek CK Kalousek.
 
 
 

Volitelné příplatky k autobusové dopravě

 
  • Přeprava jízdního kola: 1 000 Kč (vždy po domluvě s CK).
  • Místenka v autobuse: 100 Kč (zajistí Vám sedadlo dle vašeho přání).
 
 
 
 
 
CK Kalousek-autobusová doprava